O firme

Slovenská firma ARETAX-LED s.r.o. sa zaoberá nasadzovaním inovatívnych LED technológií v oblasti osvetlenia, pričom jej sortiment je určený pre široký okruh aplikácií – od interiéru v byte či dome, cez obchodné, administratívne a výrobné priestory, až po pouličné a parkové osvetlenie. Spoločnosť ARETAX-LED s.r.o. vznikla v roku 2012 ako nástupnícka organizácia spoločnosti Ing. Juraj Lopatník – ARETAX v oblasti osvetlenia, tzn. že jej skúsenosti s LED osvetlením sa začínajú už v roku 2008. Sme hrdí, že sme ako prví na Slovensku inštalovali LED osvetlenie v ucelenom rozsahu – jednalo sa o rekonštrukciu verejného osvetlenie obcí Malinovo a Ochodnica v roku 2009.

Firma spolupracuje s viacerými dlhodobo overenými výrobcami a v rámci dosiahnutia maximálnej miery spokojnosti zo strany zákazníka sa zameriava v prvom rade na kvalitu. Jednou z firiem, s ktorou ARETAX-LED s.r.o. spolupracuje od svojho vzniku, je spoločnosť CREE Inc. z USA, ktorá patrí medzi absolútnu špičku v oblasti LED osvetlenia a svojim zákazníkom ponúka LED moduly, ktoré sú široko využívané aj inými výrobcami svietidiel a hotové interiérové a exteriérové svietidlá, v ktorých sú implementované najnovšie technológie a poskytujú mimoriadne technické parametre. Výsledkom tejto spolupráce je zastúpenie spoločnosti CREE Inc. pre Slovensko.

Firma ARETAX-LED s.r.o. si uvedomuje, že v dnešnej dobe nestačí len dodávať tovar a riešiť prípadný servis. Z tohto dôvodu Vám radi pomôžeme pri riešení Vašich problémov s osvetlením a na základe obhliadky a poskytnutých informácií Vám vypracujeme svetelno-technický výpočet, vypracujeme projektovú dokumentáciu a zabezpečíme kvalitnú a rýchlu montáž. Výsledkom našej práce je kvalitné osvetlenie, ktoré prinesie výrazné úspory vo forme zníženia spotreby elektrickej energie a nákladov spojených s údržbou osvetlenia.